„Ale kosmos!” – kolejna odsłona panelu dyskusyjnego ŚCIŚLEJ MÓWIĄC [19.11]

„Ale kosmos!” – kolejna odsłona panelu dyskusyjnego ŚCIŚLEJ MÓWIĄC [19.11]
Już we wtorek, 19.11, kolejna odsłona paneli dyskusyjnych ŚCIŚLEJ MÓWIĄC, organizowanych przez Akademickie Radio LUZ, członków Koła Inżynierów Dźwięku AES i Strefę Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej.

 

Justyna Pelc, Jakub Nalewaj i Paweł Piszko, czyli finaliści międzynarodowego konkursu Mars Colony Prize i współautorzy projektów marsjańskich habitatów „Ideacity” i „Twardowsky”, opowiedzą na żywo o możliwościach podbijania kosmosu w XXI wieku i nowoczesnych wizjach życia we wszechświecie. W czasie, kiedy Jakub Nalewaj odbywał swoje naukowe tournée po USA, w naszym radiu ugościliśmy pozostałą dwójkę prelegentów wydarzenia Ściślej Mówiąc.

Z Pawłem Piszko, doktorantem Politechniki Wrocławskiej, członkiem Projectu Scorpio i jednym z laureatów 2 miejsca w konkursie, dzięki koncepcji „Twardowsky”, rozmawiała Martyna Dziakowicz.

Każdy projekt powinien prezentować jego koordynator, więc Justyna Pelc – liderka Innspace, opowiedziała o genezie koncepcji „Ideacity” i przygotowaniach do konkursu, zakończonych finalnie 5 miejscem, w rozmowie z Kubą Jastrzębskim i Martyną Dziakowicz.

Ciekawi i pełni pytań do kosmicznych ekip, które pokonały ponad 90 drużyn z całego świata? Koniecznie bądźcie z nami! ALE KOSMOS staruje we wtorek, 19.11 o godz. 19:00 w Strefie Kultury Studenckiej PWr.