• Kolegium
  • Redakcja muzyczna
  • Redakcja kultury
  • Redakcja informacyjno-publicystyczna
  • Redakcja sportowa
  • Redakcja popularnonaukowa
  • Sekcja wschodnioeuropejska
  • Dział promocji
  • Dział realizacji dźwięku
  • Audycje autorskie

Aleksandra Gałan

Dział promocji

Julia Prus

Redakcja muzyczna

Tomasz Wieczorek

Audycje autorskie

Michał Lach

Redakcja muzyczna

Kamil Nawirski

Dominika Tatuch

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Ksenia Pletnova

Sekcja wschodnioeuropejska

Maja Siegień

Dział promocji

Ela Kmiecik

Dział promocji

Maja Widera

Redakcja muzyczna

Nikola Michalska

Redakcja kultury

Jędrzej Śmiałowski

Redakcja muzyczna

Kornelia Polis

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Magdalena Filipow

Redakcja popularnonaukowa

Julia Grubiak

Dział promocji

Lucas Angonesi Mendes

Dział realizacji dźwięku

Dawid Dettlaff

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Lizaveta Boubel

Sekcja wschodnioeuropejska

Natalia Błaszczyk

Redakcja popularnonaukowa

Monika Łojba

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Igor Białousz

Audycje autorskie

Dominik Mazur

Redakcja sportowa

Maciej Tomasiewicz

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Anna Rutkowska

Redakcja popularnonaukowa

Kinga Antończyk

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Natalia Grzyb

Dział promocji

Julia Franczuk

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Magdalena Fugiel

Dział realizacji dźwięku

Sylwia Szydełko

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Anna Culic

Redakcja sportowa

Tymoteusz Walczak

Redakcja muzyczna

Alicja Glebow

Redakcja kultury

Marysia Zakrzewska

Dział promocji

Adam Karpeta

Redakcja muzyczna, Dział realizacji dźwięku

Oskar Cholewa

Audycje autorskie

Karol Ferenc

Audycje autorskie

Szymon Lazar

Dział realizacji dźwięku

Dawid Gruszka

Dział promocji

Krystian Kubik

Dział realizacji dźwięku

Piotr Kędzia

Redakcja popularnonaukowa

Zuzanna Kopij

Redakcja muzyczna

Jakub Czachorowski

Redakcja muzyczna

Hrystyna Stefiniv

Sekcja wschodnioeuropejska

Karolina Zdunek

Redakcja kultury, Redakcja popularnonaukowa

Adam Hłuszko

Sekcja wschodnioeuropejska

Anna Geryn

Redaktor Naczelna

Mikołaj Bensdorff

Dział promocji, Redakcja muzyczna

Kamil Michniak

Redakcja muzyczna

Julianna Kaszewska

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Karolina Sołtys

Redakcja kultury

Joanna Wicherska

Redakcja sportowa

Kamila Chyziak

Dalia Kuchta

Redakcja kultury

Sebastian Rogalski

Redakcja muzyczna, Dział realizacji dźwięku, Audycje autorskie

Kamil Winiarz

Szef Działu Promocji

Alicja Serafin

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Krzysztof Opieliński

Audycje autorskie

Julia Lisiak

Dział techniki

Yana Kliuchenkova

Sekcja wschodnioeuropejska

Aleksy Nowosadzki

Redakcja sportowa

Łukasz Zagrajek

Redakcja kultury, Audycje autorskie

Michał Sember

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Maciej Gołębiowski

Miłosz Szymczak

Gra Wstępna

Rafał Matraszek

Dział realizacji dźwięku

Bartłomiej Patla

Redakcja muzyczna, Dział realizacji dźwięku

Piotr Kaźmierczak

Redakcja muzyczna

Katarzyna Litwinek

Dział realizacji dźwięku

Paulina Madej

Redakcja muzyczna

Monika Duś

Redakcja sportowa

Krzysztof Władysław Zuber

Audycje autorskie

Wiktoria Kulpa

Redakcja popularnonaukowa

Marlena Kwiatkowska

Szefowa Redakcji Kultury

Henryk Mamica-Hüsken

Dział promocji, Redakcja informacyjno-publicystyczna

Jagoda Olczyk

Audycje autorskie, Redakcja muzyczna

Zuzanna Pawlak

Szefowa Redakcji Muzycznej, Szefowa Programowa

Basia Winkel

Redakcja kultury

Krystyna Szpunt

Redakcja kultury

Antoni Winiarski

Redakcja muzyczna

Wiktor Dębowski

Dział realizacji dźwięku

Lizaveta Raketskaya

Szefowa Sekcji Wschodnioeuropejskiej

Szymon Ziętarski

Redakcja sportowa

Natalia Fall

Redakcja muzyczna

Aleksandra Grzebalska

Dział techniki

Marta Andrysiak

Redakcja popularnonaukowa

Zuzanna Pajorska

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Maciej Respondek

Redakcja muzyczna

Anna Faltyn

Dział promocji

Gracjan Matysik

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Anna Kirley

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Ulyana Bielenkowa

Sekcja wschodnioeuropejska

Daria Majewska

Audycje autorskie

Sonia Dąbrowska

Redakcja kultury

Pola Sosin

Redakcja muzyczna

Aleksandra Zielińska

Dział promocji

Jan Wieczorek

Audycje autorskie

Miłosz Adamus

Dział promocji

Michał Pokorski

Redakcja sportowa

Maciej Baranowski

Dział promocji

Adam Kabański

Redakcja popularnonaukowa

Jahor Prakapovič

Sekcja wschodnioeuropejska

Weronika Durkalec

Dział promocji

Wojciech Krzos

Redakcja popularnonaukowa

Patryk Zajączkowski

Dział promocji

Jakub Fabjańczyk

Redakcja sportowa

Krzysztof Ciach

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Marta Gil

Redakcja popularnonaukowa

Agnieszka Barbach

Redakcja popularnonaukowa

Martyna Biel

Dział promocji

Sebastian Filiks

Zofia Wardacka

Redakcja kultury

Paulina Starościak

Dział realizacji dźwięku

Vladyslav Bondarchuk

Dział promocji

Diana Riabchevska

Sekcja wschodnioeuropejska

Anna Pikiel

Dział promocji

Mirek Miazga

Opiekun ds. Technicznych

Amelia Kłaniecka

Redakcja kultury

Kurtek Lewski

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Maksymilian Osiński

Dział realizacji dźwięku

Emilia Piesiak

Audycje autorskie

Dominik Słodowy

Dział promocji

Szymon Baczyński

Audycje autorskie

Rafał Marczak

Audycje autorskie

Anna Borkovska

Sekcja wschodnioeuropejska

Adrian Kotołowski

Audycje autorskie

Klaudiusz Kubiec

Dział realizacji dźwięku

Jan Dąbrowski

Redakcja muzyczna

Filip Trokielewicz

Szef Redakcji Sportowej

Paweł Wójtowicz

Dział realizacji dźwięku

Dariusz Baran

Aleksandra Wiza

Audycje autorskie

Łukasz Sidorkiewicz

Audycje autorskie

Marianna Malinowska

Dział promocji

Dominik Półtorak

Audycje autorskie

Mateusz Mandziuk

Redakcja popularnonaukowa

Nikola Bardzińska

Redakcja popularnonaukowa

Szymon Wiśniewski

Dział realizacji dźwięku

Aleksandra Zajdel

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Cezary Szukała

Dział promocji

Kaja Ciach

Dział promocji

Igor Patryas

Redakcja kultury

Ula Kokot

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Kuba Żary

Audycje autorskie

Anastasia Usturoi

Sekcja wschodnioeuropejska

Karolina Kosmaczewska

Redakcja kultury

Julia Blum

Dział promocji

Oliwia Hajdamowicz

Dział promocji

Julia Walenciejczyk

Dział promocji

Adrian Dżejlili

Audycje autorskie

Julia Iwanow

Szefowa Działu Realizacji Dźwięku

Marcin Masło

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie, Dział promocji

Tomasz Drohomerecki

Mira Kuczkowska

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Alex Kartashov

Dział realizacji dźwięku, Sekcja wschodnioeuropejska, Audycje autorskie

Zofia Lewandowska

Redakcja kultury

Maksymilian Gałuszka

Redakcja sportowa

Jahor Samiec

Sekcja wschodnioeuropejska

Marta Ester

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Grzegorz Kaczmarek

Dział realizacji dźwięku

Józef Poznar

Koordynator ds. Digitalizacji Treści

Łukasz Dziedziuch

Dział techniki

Marta Łobażewicz

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Emilia Głowacz

Redakcja kultury

Jacek Sadko

Dział realizacji dźwięku, Audycje autorskie

Łukasz Radliński

Redakcja popularnonaukowa

Karol Korczyński

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Grzegorz Tomsia

Redakcja popularnonaukowa

Mikołaj Domalewski

Redakcja muzyczna

Dawid Sas

Redakcja muzyczna

Kacper Kociuba

Redakcja muzyczna

Martyna Dziakowicz

Szefowa Redakcji Popularnonaukowej, Szefowa Newsroomu

Milena Morawiec

Redakcja kultury

Nataliia Holiak

Sekcja wschodnioeuropejska

Klaudia Sobolewska

Redakcja popularnonaukowa

Paweł Chlastacz

Redakcja popularnonaukowa, Audycje autorskie, Redakcja informacyjno-publicystyczna

Robert Fomin

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Mateusz Chojnacki

Redakcja kultury

Paweł Szeląg

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Jonatan Sroka

Dział realizacji dźwięku

Wojciech Fokczyński

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Wacław Jagucki

Dział realizacji dźwięku

Ewelina Szyszka

Dział promocji

Dominik Wojciechowski

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Michał Krupiński

Opiekun ds. Emisji

Olga Mrozek

Redakcja muzyczna

Maciej Karcz

Redakcja popularnonaukowa, Audycje autorskie

Wiktor Gałązka

Redakcja muzyczna

Paweł Szeremeta

Redakcja sportowa

Patryk Pozowski

Redakcja sportowa

Paweł Dunajko

Audycje autorskie

Anna Rakoczy

Redakcja kultury

Mikołaj Maciejewski

Audycje autorskie

Michał Pietrzak

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Julia Karska

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Samuil Aleksin

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Jacek Stefaniak

Redakcja kultury, Redakcja informacyjno-publicystyczna

Agata Grzych

Audycje autorskie

Dominik Lentas

Redakcja muzyczna

Adam Salamon

Redakcja muzyczna, Dział realizacji dźwięku

Maryna Kravchenko

Sekcja wschodnioeuropejska

Michał Cimaszewski

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Iren Kluiy

Sekcja wschodnioeuropejska, Dział promocji

Jerzy Prokopowicz

Karolina Kowalska

Redakcja popularnonaukowa, Redakcja informacyjno-publicystyczna

Justyna Sieniuć

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Katarzyna Latacz

Redakcja popularnonaukowa

Maja Kosik

Dział promocji

Julia Kuźnik

Redakcja muzyczna

Anna Buchwald

Audycje autorskie

Maja Danilenko

Audycje autorskie

Zuzanna Galert

Sekcja wschodnioeuropejska

Bartosz Olszyna

Audycje autorskie

Ula Dobrut

Redakcja popularnonaukowa

Katarzyna Golec

Redakcja muzyczna

Adam Skotnicki

Audycje autorskie

Ulyana Hryshan

Sekcja wschodnioeuropejska

Magdalena Styś

Dział promocji

Szymon Dumański

Dział realizacji dźwięku, Redakcja kultury

Damian Jarosz

Redakcja sportowa

Oskar Pągowski

Redakcja muzyczna

Marta Jawor

Redakcja muzyczna

Alicja Dacyszyn

Dział promocji

Ewa Wąsikiewicz

Redakcja popularnonaukowa

Zuzanna Tarchalska

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Jakub Bergański

Redakcja muzyczna

Fiodor Brekhov

Redakcja kultury

Aleksandra Zegar

Dział promocji

Żaneta Wańczyk

Redakcja muzyczna

Jan Chrzan

Redakcja muzyczna

Martyna Kasprzak

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Mateusz Nowak

Redakcja kultury

Maja Dachtera

Redakcja muzyczna

Dominika Kanty

Dział realizacji dźwięku

Jakub Pudło

Redakcja muzyczna

Julia Puchalska

Redakcja popularnonaukowa