• Kolegium
  • Redakcja muzyczna
  • Redakcja kultury
  • Redakcja informacyjno-publicystyczna
  • Redakcja sportowa
  • Redakcja popularnonaukowa
  • Sekcja wschodnioeuropejska
  • Dział promocji
  • Dział realizacji dźwięku
  • Audycje autorskie

Mikołaj Bensdorff

Dział promocji, Redakcja muzyczna

Samuil Aleksin

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Jacek Sadko

Dział realizacji dźwięku, Audycje autorskie

Wacław Jagucki

Dział realizacji dźwięku

Martyna Biel

Dział promocji

Maksymilian Gałuszka

Redakcja sportowa

Adam Salamon

Redakcja muzyczna, Dział realizacji dźwięku

Maciej Karcz

Redakcja popularnonaukowa, Audycje autorskie

Dominika Adamus

Dział promocji

Dominik Lentas

Redakcja muzyczna

Paulina Kopiec

Dział promocji

Lizaveta Raketskaya

Szefowa Sekcji Wschodnioeuropejskiej

Miłosz Szymczak

Gra Wstępna

Łukasz Zagrajek

Redakcja kultury, Audycje autorskie

Marysia Zakrzewska

Dział promocji

Marta Łobażewicz

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Szymon Wiśniewski

Dział realizacji dźwięku

Piotr Migdałek

Redakcja kultury

Michał Trojanowski

Redakcja popularnonaukowa

Dawid Dettlaff

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Karol Ferenc

Audycje autorskie

Maja Widera

Redakcja muzyczna

Cezary Szukała

Dział promocji

Kamila Chyziak

Julia Olejnik

Dział promocji

Aleksandra Zajdel

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Maja Kosik

Dział promocji

Basia Winkel

Redakcja kultury

Lizaveta Boubel

Sekcja wschodnioeuropejska

Grzegorz Kaczmarek

Dział realizacji dźwięku

Zuzanna Kopij

Redakcja muzyczna

Justyna Sieniuć

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Mikołaj Maciejewski

Audycje autorskie

Anita Karczerzewska

Dział promocji

Oskar Brzezik

Redakcja sportowa

Julia Walenciejczyk

Dział promocji

Anna Rakoczy

Redakcja kultury

Michał Lach

Redakcja muzyczna

Zuzanna Pawlak

Szefowa Redakcji Muzycznej, Szefowa Programowa

Alicja Serafin

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Kornelia Polis

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Krzysztof Opieliński

Audycje autorskie

Natalia Fall

Redakcja muzyczna

Julia Czerwińska

Redakcja kultury

Maciej Gołębiowski

Szymon Dumański

Dział realizacji dźwięku

Marianna Malinowska

Dział promocji

Mateusz Nowak

Redakcja kultury

Rafał Matraszek

Dział realizacji dźwięku

Adrian Dżejlili

Audycje autorskie

Piotr Kaźmierczak

Redakcja muzyczna

Jan Chrzan

Redakcja muzyczna

Maja Danilenko

Audycje autorskie

Krystian Kubik

Dział realizacji dźwięku

Jonatan Sroka

Dział realizacji dźwięku

Szymon Lazar

Dział realizacji dźwięku

Paweł Szeląg

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Kuba Żary

Audycje autorskie

Dominika Kanty

Dział realizacji dźwięku

Mira Kuczkowska

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Jakub Czachorowski

Redakcja muzyczna

Jakub Jastrzębski

Redakcja popularnonaukowa

Józef Poznar

Koordynator ds. Digitalizacji Treści

Dariusz Baran

Karolina Zdunek

Redakcja kultury, Redakcja popularnonaukowa

Ksenia Pletnova

Sekcja wschodnioeuropejska

Dominik Słodowy

Dział promocji

Olga Mrozek

Redakcja muzyczna

Sebastian Filiks

Krzysztof Władysław Zuber

Audycje autorskie

Filip Trokielewicz

Szef Redakcji Sportowej

Jan Wieczorek

Audycje autorskie

Julia Karska

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Dominik Półtorak

Audycje autorskie

Klaudiusz Kubiec

Dział realizacji dźwięku

Dawid Sas

Redakcja muzyczna

Maciej Respondek

Redakcja muzyczna

Julia Iwanow

Szefowa Działu Realizacji Dźwięku

Michał Pietrzak

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Agata Grzych

Audycje autorskie

Anna Rutkowska

Redakcja popularnonaukowa

Michał Krupiński

Opiekun ds. Emisji

Iren Kluiy

Sekcja wschodnioeuropejska, Dział promocji

Julia Kuźnik

Redakcja muzyczna

Dalia Kuchta

Redakcja kultury

Łukasz Sidorkiewicz

Audycje autorskie

Alex Kartashov

Dział realizacji dźwięku, Sekcja wschodnioeuropejska, Audycje autorskie

Igor Patryas

Redakcja kultury

Henryk Mamica-Hüsken

Dział promocji

Igor Białousz

Audycje autorskie

Anna Culic

Redakcja sportowa

Patryk Zajączkowski

Dział promocji

Aleksandra Gałan

Dział promocji

Alicja Glebow

Redakcja kultury

Michał Pokorski

Redakcja sportowa

Anna Frączkowska

Dział realizacji dźwięku

Julianna Kaszewska

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Mirek Miazga

Opiekun ds. Technicznych

Kacper Kociuba

Redakcja muzyczna

Nikola Michalska

Redakcja kultury

Patryk Pozowski

Redakcja sportowa

Adrian Kotołowski

Audycje autorskie

Kacper Szałkowski

Dział realizacji dźwięku

Paweł Chlastacz

Redakcja popularnonaukowa, Audycje autorskie, Redakcja informacyjno-publicystyczna

Antoni Winiarski

Redakcja muzyczna

Tomasz Wieczorek

Audycje autorskie

Agnieszka Barbach

Redakcja popularnonaukowa

Sebastian Rogalski

Redakcja muzyczna, Dział realizacji dźwięku, Audycje autorskie

Anna Kirley

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Kamil Winiarz

Szef Działu Promocji

Zuzanna Pajorska

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Aleksandra Wiza

Audycje autorskie

Daria Majewska

Audycje autorskie

Tymoteusz Walczak

Redakcja muzyczna

Julia Blum

Dział promocji

Szymon Baczyński

Audycje autorskie

Łukasz Dziedziuch

Dział techniki

Jagoda Olczyk

Audycje autorskie, Redakcja muzyczna

Jakub Pudło

Redakcja muzyczna

Andrzej Szal

Dział realizacji dźwięku

Maciej Okólski

Redakcja sportowa

Bartosz Bryś

Redakcja sportowa

Julia Lisiak

Dział techniki

Miłosz Adamus

Dział promocji

Jahor Prakapovič

Sekcja wschodnioeuropejska

Bartłomiej Patla

Redakcja muzyczna, Dział realizacji dźwięku

Aleksandra Zegar

Dział promocji

Michał Sember

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Żaneta Wańczyk

Redakcja muzyczna

Maja Kozowska

Redakcja kultury

Karolina Kowalska

Redakcja popularnonaukowa, Redakcja informacyjno-publicystyczna

Julia Grubiak

Dział promocji

Maciej Tomasiewicz

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Mikołaj Domalewski

Redakcja muzyczna

Oskar Pągowski

Redakcja muzyczna

Amelia Kłaniecka

Redakcja kultury

Sylwia Szydełko

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Kamil Michniak

Redakcja muzyczna

Michał Cimaszewski

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Oliwia Hajdamowicz

Dział promocji

Marta Jawor

Redakcja muzyczna

Gracjan Matysik

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Magda Baryłko

Redakcja kultury

Kurtek Lewski

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Jahor Samiec

Sekcja wschodnioeuropejska

Monika Duś

Redakcja sportowa

Anna Pikiel

Dział promocji

Jan Dąbrowski

Redakcja muzyczna

Tomasz Drohomerecki

Wojciech Krzos

Redakcja popularnonaukowa

Grzegorz Czerniawski

Dział promocji

Maja Dachtera

Redakcja muzyczna

Marcin Masło

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie, Dział promocji

Łukasz Radliński

Redakcja popularnonaukowa

Aleksandra Wach

Redakcja kultury

Aleksandra Zielińska

Dział promocji

Karolina Sołtys

Szefowa Redakcji Kultury

Martyna Dziakowicz

Szefowa Redakcji Popularnonaukowej, Szefowa Newsroomu

Maryna Kravchenko

Sekcja wschodnioeuropejska

Katarzyna Latacz

Redakcja popularnonaukowa

Ela Kmiecik

Dział promocji

Szymon Ziętarski

Redakcja sportowa

Julia Franczuk

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Katarzyna Golec

Redakcja muzyczna

Natalia Błaszczyk

Redakcja popularnonaukowa

Kamil Nowak

Dział realizacji dźwięku

Aleksandra Grzebalska

Dział techniki

Damian Jarosz

Redakcja sportowa

Paweł Dunajko

Audycje autorskie

Krzysztof Ciach

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Hubert Mrówczyński

Redakcja sportowa

Zuzanna Galert

Sekcja wschodnioeuropejska

Marta Gil

Redakcja popularnonaukowa

Maciej Baranowski

Dział promocji

Grzegorz Tomsia

Redakcja popularnonaukowa

Anna Geryn

Redaktor Naczelna

Sonia Dąbrowska

Redakcja kultury

Paulina Starościak

Dział realizacji dźwięku

Mateusz Chojnacki

Redakcja kultury

Anna Buchwald

Redakcja popularnonaukowa, Audycje autorskie

Emilia Piesiak

Audycje autorskie

Filip Musiał

Dział promocji

Julia Prus

Redakcja muzyczna

Paulina Madej

Redakcja muzyczna

Marlena Kwiatkowska

Redakcja kultury

Rafał Marczak

Audycje autorskie

Adam Karpeta

Redakcja muzyczna

Hubert Grabowski

Redakcja sportowa

Jakub Fabjańczyk

Redakcja sportowa

Bartosz Olszyna

Audycje autorskie

Ula Kokot

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Dominik Mazur

Redakcja sportowa