Christine And The Queens – Je te vois enfin

Ostatnio fani Christine And The Queens mają wiele powodów do radości. Wokalistka niedawno zapowiedziała swój trzeci krążek, którego premiera już we wrześniu, ogłaszając przy okazji minitrasę koncertową z datami w Paryżu i Londynie. Wisienką na torcie pełnym niespodzianek jest singiel Je te vois enfin.

Z każdym nowym etapem swej artystycznej drogi autorka tego projektu Héloïse Letissier prezentowała światu całkowicie nową personę. Mimo to w jej twórczości zawsze obecny był pierwiastek elegancji, a sama Chris nigdy nie wyszła z wyśmienitej formy. Nie inaczej jest i tym razem. Zaśpiewany w całości po francusku utwór zakorzeniony jest w bliskim jej fanom dance-popie przeplatanym ejtisowymi smaczkami. Z pewnością sprawi, że rozstania z parkietem staną się jeszcze trudniejsze… o ile już takie nie są.

Co zatem będzie, gdy album Redcar les adorables étoiles w końcu trafi w ręce słuchaczy? Na odpowiedź będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. W międzyczasie zatraćmy się w parkietowej euforii za sprawą Je te vois enfin, nowego mocograja na antenie Radia LUZ.

Antoni Winiarski