Daughter – Be On Your Way

Pamiętasz jeszcze swojego dawnego przyjaciela z młodości? Każdą chwilę spędzaliście razem, a świat stał przed Wami otworem. Co mogłoby pójść nie tak? Z tej perspektywy świat sprawiał wrażenie dość niewinnego i dopiero z upływem lat odkryliście jego prawdziwą naturę. Nawet nie zdawaliście sobie sprawy, jak szybko rzeczywistość ulegnie zmianie. Jak mocno zmienią się Wasze priorytety. Jak mocno zmieni się Wasza przyjaźń lub też, w najgorszym wypadku, przestanie istnieć.

Lata później jesteście całkowicie nowymi osobami. Przeszłość już dawno odeszła w zapomnienie. Jednak ni stąd, ni zowąd pewien mały impuls sprawi, że przypomnisz sobie o swoim dawnym przyjacielu. Pomyślisz o wszystkich przygodach, jakie razem przeszliście, o wszystkich wspólnie spędzonych letnich wieczorach, a nawet o tych momentach, których lepiej nie pamiętać. Czas jakoś jednak uleczył rany i nie żywisz już żadnej urazy. Doceniasz więc wszystkie te chwile i w spokoju pozwalasz im odejść. Nie ma się czym martwić — w końcu masz przeczucie, że takie wieczory jeszcze się powtórzą.

Utwór Be On Your Way, pierwszy, jakim Daughter zwiastują swój nadchodzący krążek Stereo Mind Game, już teraz na antenie Radia LUZ od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 – 19:00.

Antek Winiarski