DZIONSUO: zrodzony z muzyki filmowej i Kalibra 44

DZIONSUO: zrodzony z muzyki filmowej i Kalibra 44

DZIONSUO to namysłowsko-wrocławski raper, który ma pełno pomysłów i jeszcze więcej luzu. Do studia Radia LUZ wniósł mnóstwo słońca i ciężko stwierdzić, czy to wskutek jego muzyki, czy najszerszego uśmiechu na Grunwaldzie.

 

Jego najświeższy album zatytułowany PRZYPRAWY KORZENNE wyszedł na początku tego miesiąca. Chwilę zanim krążek ujrzał światło dziennie, artysta spróbował scharakteryzować jego brzmienie na naszej antenie:

Dla mnie to jest tak: wstajesz rano, robisz pyszną herbatkę, z malinkami, z rozmarynem. I z goździkiem. I z miodem. Słońce jest piękne, zbierasz się, ładnie, wszystko jest fajnie, idziesz na spacer, jesz dobre śniadanie – o śniadaniu to musielibyśmy się na inną rozmowę. (…) I, i co, i później po tym śniadanku właśnie idziesz sobie na deseczkę pojeździć fajnie, coś porobić, pysznego naleśniczka u Pani Joli w Namysłowie zjesz, później idziesz na imprezkę, i wracasz sobie, i na spokojnie rozmyślasz nad swoim życiem przy oknie siedząc. Pijąc mleczko. Z cynamonem. Przy kominku. I pada śnieg, mimo że wcześniej było słońce – to totalny miszmasz moich odjazdów.

Lubisz takie momenty? To streamuj PRZYPRAWY i streamuj naszą rozmowę o przyprawach, śniadaniach oraz pomidorach. Kolejność czynności dowolna!

Jak masz czas i lubisz kompletne audycje, posłuchaj rozmowy razem z muzyką dostępnej na Mixcloudzie:

 

materiały przygotowała Zuzanna Pawlak

zdjęcia zrobił Henryk Mamica @hemahusfoto