Kubek dla Wykładowcy 2020 — dr inż. arch. Kajetan Sadowski

Kubek dla Wykładowcy 2020 — dr inż. arch. Kajetan Sadowski
Semestr akademicki dobiega końca, jednak w pamięci wszystkich zaangażowanych na długo zostanie w pamięci. Z jednej strony, zgoda, fajnie, nie trzeba było za wiele ruszać się z domu, wykład w piżamie, hurra! Z drugiej natomiast: chaos, marazm i zgroza. Są jednak tacy, którzy dyskomfortową sytuację dla wszystkich przemienili w radosne i przyjemne doświadczenie. Teraz zasługują na uznanie. Jednym z nich jest dr inż. arch. Kajetan Sadowski z Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej

 

Jak zwlec studentów rano z łóżek i jak dodać im mickiewiczowskich skrzydeł w czasach, gdy nie chce mi się jest na wyciągnięcie ręki. Dr Sadowski skorzystał z mądrości ludowej: muzyka łagodzi obyczaje i jako stały punkt programu dodał… listy przebojów. Jakie były reakcje? Posłuchaj w rozmowie* z Zuzanną Pawlak:

Rozmowy z kolejnymi wyróżnionymi pojawią się jeszcze w tym tygodniu!

∗ – owszem, przeprowadzone rozmowy w zdecydowanej większości odbywały się w formie wideokonferencji, spokojnie, mamy je nagrane. Ale jesteśmy radiem, zanim ogarniemy technologię dodawania obrazu do dźwięku, chwilę nam zejdzie, więc na pełne rozmowy z obrazkiem ze swoimi faworytami, prosimy, poczekajcie jeszcze chwilę!