Kubek dla wykładowcy 2020

Kubek dla wykładowcy 2020
Wyłączony mikrofon czy „Halo, słychać mnie?”. Strój każualowy w przypadkowo włączonej kamerce, czy „Nie wiem jak to wrzucić na pełny ekran”. Wszyscy znamy realia prowadzenia zajęć w trybie zdalnym podczas pandemii. A może jednak, komuś taka formuła pozwoliła rozwinąć dydaktyczne skrzydła?

 

Kubek dla Wykładowcy to coroczna akcja Akademickiego Radia LUZ, celebrująca najzdolniejszych i najsympatyczniejszych z niosących kaganek oświaty w szkolnictwie wyższym. Bez względu na dyscyplinę naukową czy reprezentowaną uczelnię, wierzymy że talenty do przekazywania wiedzy są ponad podziałami.

Nasi ubiegłoroczni wyróżnieni, ach, jakie czasy wtedy były prostsze i piękniejsze.

Pandemia COVID-19 i związany z nią lockdown oraz dystans społeczny pokrzyżowały plany na dokończenie bieżącego semestru w normalnym trybie. Obudzeni w nowej rzeczywistości, wszyscy jako społeczeństwo musieliśmy się dostosować do innego świata. W tym świata dydaktycznego. Nie oszukujmy się – niektórym wyszło to bardziej sprawnie niż innym.

Dlatego w tym roku, w ramach naszej akcji Kubek dla wykładowcy postanowiliśmy uhonorować tych, którzy znaleźli tę idiomatyczną srebrną podszewkę i możliwość pracy zdalnej potraktowali jako szansę żeby zrobić coś inaczej. Ale inaczej znaczy z korzyścią dla wszystkich. Lepiej po prostu.

Ankietyzacja bywa mozolna, komu by się chciało wypełniać te wszystkie okienka, zwłaszcza żeby kogoś pochwalić. Teraz jest ta szansa. Twojemu ulubionemu wykładowcy należy się coś od życia, nawet jeżeli jest to tylko wieczna sława, ciepłe słowo, oraz odpicowany, designerski kubek do picia napojów własnego wyboru lub postawienia na półce obok najważniejszych nagród świata naukowego. To od stopnia zaangażowania i emocjonalności Twojego zgłoszenia, zależą szanse na zwycięstwo osoby, którą wskażesz!

Nie ma lepszego rozpoczęcia rozmowy w nowym semestrze niż „Panie profesorze, a co to za elegancki kubek Pan trzyma teraz w swojej dłoni? Czy to Kubek dla Wykładowcy Radia LUZ przyznany za zasługi w nauczaniu? Dobrze się z niego pije?” 

Zgłoszenia Waszych ulubionych, cyfrowo zaangażowanych, wykładowców wysyłajcie na adres:

kubek@radioluz.pl

A na wasze zgłoszenia czekamy do 15 czerwca!