Kubek dla Wykładowcy 2021: Czas Zwycięzców

Kubek dla Wykładowcy 2021: Czas Zwycięzców
Ponad 6,5 tysiąca głosów razem zebranych. Rywalizacja między największymi uczelniami na Dolnym Śląsku głos za głos. Emocje sięgające zenitu. Niektórych ekscytuje czterdzieści jeden goli strzelonych w jednym sezonie, nas także, ale bardziej czujemy wzruszenie z powodu celebracji akademickiego świata. Znamy już wszystkie wyróżnione osoby w naszym plebiscycie Kubek dla Wykładowcy!

 

Kubek dla Wykładowcy 2021: prof. dr hab. Izabella Uchmanowicz

Kubek dla Wykładowcy 2021: dr Maria Stasiuk-Wacławczyk

Kubek dla Wykładowcy 2021: dr Rafał Seredyński

Kubek dla Wykładowcy 2021: dr inż. arch. Jerzy Łątka

Kubek dla Wykładowcy 2021: dr Waldemar Bojakowski

Dzięki Waszym głosom laureatką pierwszego miejsca, ze sporym marginesem głosów została prof. dr hab. Izabella Uchmanowicz z Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, kierownik Zakładu Pielęgniarstwa Internistycznego. Na drugim miejscu, po zaciętej walce znalazła się dr Maria Stasiuk-Wacławczyk z Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Jeszcze na podium, niemalże o włos wyprzedzając przedstawiciela Politechniki Wrocławskiej, znalazł się dr Rafał Seredyński z Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Przed nami jeszcze jeden etap plebiscytu. Wszak fizyczny kubek trzeba jakoś przekazać, a nie będziemy się silić na usługi kurierskie narażające na szwank bądź uszczerbek na uszku drogocenną statuetkę (posiadającą wszystkie właściwości kubka). Zrobimy to sami, z należytą celebracją, wykorzystując okazję do pogłębionej rozmowy na temat życia naukowo-akademickiego roku 2021. Dogadywanie terminów trwa, ale spokojnie, będziecie mogli usłyszeć swoich ukochanych wykładowców na dużej antenie jeszcze przed sesją.

Dziękujemy Wam serdecznie za oddane głosy!

Kubek dla Wykładowcy powróci w następnym roku; już teraz zacznijcie obserwować to z kim macie zajęcia i oceniać, komu najbardziej przydałby się kubek od studentów.