Kubek dla Wykładowcy 2022 – chwała laureatom!

Kubek dla Wykładowcy 2022 – chwała laureatom!
Zazwyczaj ma jedno ucho, chociaż zdarzają się ewenementy bezuche czy dwójuszne. Może nie cieszy się taką renomą jak puchar albo kielich, ale chcielibyśmy zobaczyć robienie sobie gorącej herbaty zimą w Pucharze UEFA. Albo kisiel w Czarze Ognia, pff.  Już ustaliliśmy – kubek jest debeściak, a o tym który debeściak zgarnie najbardziej prestiżowy kubek roku 2022, zdecydowaliście Wy. Wy już wiecie którzy Wy. 

 

W głosowaniu trwającym niespełna tydzień oddaliście 1919 głosów. Ktoś bardziej spostrzegawczy mógłby zaryzykować tezę, że w ostatnim dniu tych głosów było odrobinę więcej. To trochę tak jak w czwartej części przygód o Harrym Potterze, kiedy Dumbledore spokojnie zapytał Harry’ego czy to on wrzucił swoje imię do Czary Ognia, a po tym jak usłyszał odpowiedź przeczącą i tak wysłał nieuprawnionego czternastolatka na pojedynek na śmierć i życie. My, w przeciwieństwie do dyrektora Hogwartu, mamy poczucie odpowiedzialności za naszych bohaterów, więc te głosy, których dodanie ostatniego dnia wzbudziło wątpliwości, po prostu z naszego kubka odczarowaliśmy. Boty oraz Wybrańcy nie mogą brać udziału w Turnieju Trójmagicznym.

Ostateczny rezultat prezentuje się następująco:

 

Posłuchaj rozmów z nagrodzonymi:

Kubek dla Wykładowcy 2022: dr hab. inż. Grzegorz Świrniak

Kubek dla Wykładowcy 2022: dr Anna Brdulak

Kubek dla Wykładowcy 2022: dr Paweł Migdał

Kubek dla Wykładowcy 2022: dr hab. Tomasz Malczyk

Kubek dla Wykładowcy 2022: mgr Jarosław Sowizdraniuk

 

Na pierwszym miejscu odnajdujemy dr. hab. Grzegorza Świrniaka z Politechniki Wrocławskiej z dorobkiem 382 głosów. Na miejscu kolejnym, jego uczelniana współtowarzyszka dr Anna Brdulak z wynikiem 351 głosów. Na miejscu trzecim, wynikiem ex aequo zakończył się bratobójczy pojedynek z Uniwersytetu Przyrodniczego – dr hab. inż. Tomasz Malczyk oraz dr Paweł Migdał zdobyli tyle samo, bo 301 głosów. Grono naszych wyróżnionych zamyka mgr Jarosław Sowizdraniuk z Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich, który zgromadził 185 głosów.

Wyczekujecie na naszej antenie i naszej stronie rozmów ze zwycięzcami tegorocznej edycji Kubka dla Wykładowcy.