Kubek dla Wykładowcy 2024 – głosuj teraz!

Kubek dla Wykładowcy 2024 – głosuj teraz!
Majówka dopisała. Dopieściła pogodą, pozwoliła na chwilę wytchnienia, teraz można siąść do roboty z kubkiem ulubionej substancji. Ojej! A co jeśli ktoś, kto zajmuje się zawodowo edukacją wyższą cały czas czeka i doczekać się nie może, aż otrzyma prestiżowy kubek sygnowany przez Radio LUZ, wyróżnienie i ukoronowanie dydaktycznej kariery? No, to już nie musi dłużej czekać. Ruszamy z końcowym etapem 12. edycji plebiscytu Kubek dla Wykładowcy.

 
Jest trochę inaczej niż do tej pory, ale emocjonalny rdzeń pozostaje bez zmian: chcemy docenić najlepszych z najlepszych nauczycieli akademickich Wrocławia w roku 2024. Znaczy w zasadzie to Wy chcecie, swoimi głosami, my tylko to organizujemy i zapewniamy przestrzeń do tego. To już się działo. Przez ostatnie siedem miesięcy, co tydzień na naszej antenie jak i na naszej stronie prezentowaliśmy sylwetki zgłoszonych przez Was osób, tych, które najmocniej zapisały się w Waszych sercach w tym dobiegającym końca roku akademickim.

System głosowania także uległ zmianie. Już nie polegamy na zewnętrznych narzędziach i ankietach w mediach społecznościowych. Cały proces uprościliśmy i należycie zabezpieczyliśmy.

Jak głosować?

  1. Wejdź na dedykowaną stronę: https://kubekdlawykladowcy.pwr.edu.pl/

  2. Zapoznaj się z interfejsem i przejdź do głosowania klikając przycisk: GŁOSUJ TERAZ

  3. Twoim oczom ukażą się nominowane osoby ułożone w losowej kolejności. Z sylwetką każdej postaci możesz zapoznać się lepiej i klikając jej zdjęcie i słuchając przeprowadzonej rozmowy.

  4. Chcesz zmienić zdanie? Zapoznać się z innymi osobami? Kliknij przycisk „Powrót” w prawym górnym rogu.

  5. Wiesz już na kogo oddać głos? Po przejściu do sylwetki wybranej osoby w wybrane pole wpisz swój e-mail i naciśnij przycisk „Oddaj głos”. Decyduj rozważnie, po oddaniu głosu nie można go zmienić!

  6. Po chwili na Twoją skrzynkę mailową powinno przyjść automatyczne potwierdzenie głosu. Kliknij w znajdujący się tam link aby ostatecznie zapisać głos. Głos można zatwierdzić w każdej chwili do zakończenia głosowania.

 

Oddanie głosu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu e-mail zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Twój adres e-mail jest przechowywany do momentu zakończenia głosowania w celu zliczenia oddanych głosów. Po zamknięciu głosowania Twój adres e-mail zostanie usunięty z naszej bazy. Administratorem danych osobowych gromadzonych i wykorzystywanych przez Radio LUZ jest Politechnika Wrocławska z siedzibą przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 27 we Wrocławiu. Kontakt z przedstawicielem Administratora możliwy jest przy pomocy formularza na stronie https://pwr.edu.pl/kontakt. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym w sprawach ochrony danych osobowych możesz się kontaktować przez e-mail: iod@pwr.edu.pl.
 

Na decyzję i zapoznanie się ze wszystkimi kandydatkami i kandydatami masz dwa tygodnie. Nasze głosowanie zamykamy o 23:59:59 w niedzielę, 19 maja 2024 r. Już następnego dnia, bo w poniedziałek, 20 maja, ogłosimy kto został zwycięzcą 12. edycji naszego plebiscytu Kubek dla Wykładowcy. Ale to nie koniec emocji związanych z LUZowym Kubkiem. Już teraz warto sobie zarezerwować w kalendarzach środę, 5 czerwca. Wtedy oficjalnie i nieoficjalnie zwieńczymy tegoroczną edycję Kubka dla Wykładowcy specjalnym wydarzeniem z udziałem osób nagrodzonych i wyróżnionych. Czy to będzie gala? Czy to będzie bankiet? Czy to finisaż? Zwał jak zwał. Na pewno będzie to okazja do spotkania się i porozmawiania z najciekawszymi wykładowczyniami i wykładowcami akademickiego Wrocławia.