LISA – ROCKSTAR

Po trzech latach od solowego debiutu LISA wraca z nową muzyką! I w dodatku robi to w niesamowitym stylu, dokładnie tak, jak przystało na gwiazdę rocka. Członkini najpopularniejszego koreańskiego girls bandu, BLACKPINK, pokazując swoją dominację i tzw. szacun na dzielni, jaki ma w Bangkoku (i poza nim), razem z utworem ROCKSTAR została mocograjem w Radio LUZ!

Utwór ROCKSTAR można uznać za synonim pewności siebie oraz świadomości swoich talentów. Tę zależność widać nie tylko w tekście, ale i w teledysku. Klip stworzono w miejscu, które dla LISY jest najważniejsze na świecie – w Tajlandii, a więc tam, skąd pochodzi raperka. Należy dostrzec to, jak wielkie poczucie dumy bije od LISY, gdy pokazuje swoje korzenie. Co więcej, wspomina przecież o tym, że każde miasto, w którym się zjawia, należy do niej, jednak tylko Bangkok bezpośrednio wymienia w piosence. 

Sceneria rodem z Cyberpunka idealnie komponuje się z elektronicznym brzmieniem utworu, a dodanie azjatyckich dźwięków tylko potęguje to, jak nowoczesny, ale i nietuzinkowy jest ten kawałek. Zdecydowanie poprzednie piosenki LISYMONEY i LALISA mogą stracić pozycję największych hitów członkini BLACKPINK. Wszak ROCKSTAR to nie tylko popis umiejętności raperskich czy tanecznych, ale i samoświadomość swojego sukcesu.