Pharrell Williams ft. 21 Savage & Tyler, The Creator – Cash In Cash Out

Za oknami skwar i upał, a przed nami coraz wyraźniej majaczy widmo niezobowiązujących, letnich  imprez i domówek kończących się wraz ze wschodem słońca. Jednak pytanie – jak taką imprezę rozkręcić? Tu z pomocą, w nowym utworze Cash In Cash Out przychodzi Pharrell Williams, Tyler, The Creator oraz 21 Savage!

Choć nawijka nie jest zbyt oryginalna, bo panowie poruszają popularną i jednocześnie próżną tematykę luksusowego życia, to trzeba przyznać, że zarówno 21 Savage, jak i Tyler, The Creator są genialni w słowne gierki. Zestawienie tych dwóch raperów, którzy z pozoru podchodzą do tego samego bitu z zupełnie przeciwnych stron, zabiera słuchaczy w niespełna czterominutowy muzyczny rollercoaster.

Sam rytm nagrania sygnalizuje powrót połówki The Neptunes do cięższych brzmień, który zapoczątkował już w trakcie pracy nad singlem Neck & Wrist z gościnnym udziałem Jaya-Z. Nie mogę również oprzeć się pokusie, by nie stwierdzić, że nastrój Cash In Cash Out przypomina singiel Juggernaut, promujący szósty album Tylera Okonmy, Call Me If You Get Lost, wyprodukowany oczywiście przez Williamsa.

Autorem animowanego teledysk do Cash In Cash Out jest Francois Rousselet.

Aleksandra Złotowska