Radio LUZ gra z 29. Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy [ZOBACZ E-PUSZKĘ!]

Radio LUZ gra z 29. Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy [ZOBACZ E-PUSZKĘ!]
Czy deszcz, czy wiatr, czy słota; a jak się ostatnio okazało czy pandemia i lockdown – Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra nadal. Dostosowując się do warunków, ale gra. Już po raz kolejny, w zasadzie to odkąd pamiętamy, Radio LUZ dokłada swój decybel do tej akcji. Możesz Nam pomóc, choćby i dziś. Nawet teraz. O, w tym momencie.

 

W niedzielę, 31 stycznia odbędzie się finał 29. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczna zbiórka poświęcona jest wyjątkowo dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Wszyscy wiemy jak satysfakcjonujące jest otrzymanie naklejki z serduszkiem, poprzedzone wrzuceniem monety do puszki z charakterystycznym brzdękiem, czy wciśnięciem papierka z szelmowskim uśmieszkiem. Z racji stanu epidemiologicznego jest jak jest. Zajęcia przechodzą w tryb online, to puszki też przechodzą online. To taka nasza puszeczka. Proszę wrzucać klikając w nią:

 

(jeżeli ktoś nie ufa klikaniu w nieoznakowane puszeczki, to można też bezpośrednio w link, tutaj, o!)

 

Nie chcemy nikogo podpuszczać, ale damy sobie kable uciąć, że przedstawiciele jednej z wrocławskich uczelni okażą się hojniejsi niż z pozostałych. Nie będziemy nikogo z nazwiska wymieniać, ale Ty już wiesz dobrze, że o ciebie chodzi.

Oczywiście, ponadto, jak co roku przygotowaliśmy wyjątkowe fanty i niefanty, które wystawimy na licytację. Na razie jednak będziemy stopniować napięcie. Zmartwionych uspokajamy — znajdą się tam największe przeboje naszych aukcji, oraz niespodziewane niespodzianki.

I pamiętajcie, gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej.