Rekrutacja: Dział Realizacji Dźwięku

Rekrutacja: Dział Realizacji Dźwięku

Każdy, kto po raz pierwszy siada przed mikrofonem, mierzy się z myślą: jak to możliwe, że ja mówię tutaj, a słychać mnie w tysiącach odbiorników w całym Wrocławiu i nie tylko.

 

Oni to wiedzą. Czarodzieje dźwięku, pionierzy emisji. Do nich należy realizacja audycji w studiu, przygotowywanie akcji transmisyjnych z różnych miejsc w mieście, produkcja udźwiękowienia anteny, jingli, magazynków i innych materiałów, które pojawiają się na 91,6 FM oraz dbałość o odpowiedni, techniczny grunt i brzmienie radia. Brzmi bosko? Dołącz już teraz do działu realizacji dźwięku!

 

 

Szukamy pasjonatów, ciekawskich, głodnych wiedzy i gotowych na prawdziwą przygodę. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, o czym przypomina niekwestionowany weteran działu – Maciek Kawka.

 

Przede wszystkim uśmiech na każdym kroku. Widać, że nie minął się z powołaniem, bo towarzyszy mu zarówno przy realizacji programów, jak i czuwaniu nad wszelkiego rodzaju nagraniami. Technicy-magicy stoją za wszystkim, co można usłyszeć na naszej antenie, z czego zdaje sobie sprawę i dba, by dźwięki były najwyższej jakości. Może nigdy go nie widzieliście, ale z pewnością słyszeliście jego dżingiel, czy krystalicznie brzmiący program jego produkcji.

 

Twoja opowieść może rozpocząć się tak samo jak historia kogoś. Nie czekaj i już teraz wypełnij formularz rekrutacyjny.

Poznaj historie wszystkich TUTAJ!