Rekrutacja: Redakcja Popularnonaukowa

Rekrutacja: Redakcja Popularnonaukowa

Jeżeli na zajęciach ogarnia cię czasami monotonność i znużenie, to nie dlatego, że nauka jest nudna. Po prostu, ktoś nie umie jej dostatecznie przekazać. Na szczęście redakcja popularnonaukowa nadrabia wszystkie mankamenty studiów wyższych, opowiadając z niewyobrażalną pasją i zainteresowaniem  o wszystkich dziedzinach nauki.

 

Każde wielkie odkrycie zaczynało się od małych rzeczy. My je wspieramy. Rozmowy z naukowcami i studentami; zapaleńcami kompletnie poświęconymi swojej pasji. Trzymamy rękę na pulsie sprawdzając jak nauka może zmienić świat na lepsze, nie tylko tutaj we Wrocławiu, ale też wszędzie. Odczuwasz niezaspokojoną żądzę tłumaczenia ludziom jak coś funkcjonuje i głód dowiadywania się nowych rzeczy? Dołącz do redakcji popularnonaukowej w tej chwili!

O nauce dowiesz się więcej słuchając Flesza Popularnonaukowego od poniedziałku do piątku o godzinie 6:00 i 15:00. W weekend – podsumowanie naukowego tygodnia w audycji Na synapsach.

 

Szukamy pasjonatów, ciekawskich, głodnych wiedzy i gotowych na prawdziwą przygodę. Nie czekaj i już teraz wypełnij formularz rekrutacyjny.

Poznaj historie wszystkich TUTAJ!