Rozkład jazdy – 15 sierpnia

Rozkład jazdy – 15 sierpnia
Bez względu na to, czy państwowe czy sakralne, ustawowo wolne od pracy dni świętować trzeba. Z tej okazji i my świętujemy i w minimalnym stopniu zmieniamy nasz regularny rozkład jazdy anteny. Jeżeli czytasz to we Wrocławiu, to zmiany rozkładu na jeden dzień w ogóle nie powinny Cię zaskoczyć.

 

Nasze zmiany, w odróżnieniu od tych od komunikacji miejskiej, mają umilić czas odbiorcom. O godzinie 9:00 Audiostarterowe stery przejmie Zuzanna Pajorska (widoczna na zdjęciu powyżej w obiektywie Mikołaja Bensdorffa), która w zgodzie z duchem swojej audycji Latam i słucham zabierze nas w podróż przez muzyczne doznania Ameryki Łacińskiej, a także niezmierzonych kresów Afryki. Unikatowe brzmienia podtrzyma nasz reporter do dźwięków specjalnych Michał Sember, który wyruszył eksplorować tajemnicze i nieznane Sokołowsko. Tam zagości w progach festiwalowego Sanatorium Dźwięku i o 11:00 zda swoje świadectwo. Przysłuchaj się bliżej, chociaż już Michał zapowiadał czego się spodziewać, to ten nietypowy kurort może obudzić w swoich odbiorcach nowe świat

Na deser, dawka kultury – o 15:00 usłyszymy rozmowę Karoliny Sołtys z autorem książki Rijoca – Kompleks Pigmaliona, Stefanem Szymczykiem.

Niby nie tak dużo objazdów, ale w takie upały najdrobniejsze drobnostki mogą irytować, to chcieliśmy znad grilla poinformować.