[________] świąt!

[________] świąt!
Wesołych. Znośnych. Spokojnych. Pogodnych. Beztroskich. Krótkich. Ukontentowanych. Jowialnych. Radosnych. Pogodnych. Miłych. Smacznych. Idyllicznych. Klawych. Wystrzałowych. Subtelnych. Zaśnieżonych. Wygodnych. Uduchowionych. Bajeranckich. Rozrywkowych. Eleganckich. Lekkich. Uroczych. Błogich. Śmiesznych. Komfortowych. Zrelaksowanych. Ciepłych. Rubasznych. Namiętnych. Lekkostrawnych. Sielankowych. Sympatycznych. Uroczych. Cichych. Słodkich. Przyjemnych. Jakichś.
Język polski obfituje w bogactwo przymiotników. Niech w te święta, każdy sobie wybierze najbardziej adekwatny z nich, który pasuje do życzeń bożonarodzeniowych.

 

Ponadto: nierozgotowanych pierogów, wjazdu w nowy rok na najładniejszych sankach, jak najmniej śnieżnych wywrotek i bycia na świątecznej fali wznoszącej tak długo, jak to tylko możliwe – tako życzy cała załoga Radia LUZ.  Przez całe Święta na 𝟵𝟭.𝟲 𝗙𝗠 będziemy emitować specjalne materiały świąteczne, przygotowane przez naszych największych, świątecznych zapaleńców. Usłyszycie o najciekawszych i najbardziej niszowych tradycjach świątecznych, o tym jak prezentuje się ukraińska wigilia, a jak święta w zakonie oraz jak odpowiadać na najbardziej niezręczne pytania, które mogą i pewnie padną podczas świąt.

Specjalnie dla tych, którzy chcą przeżywać świąteczny klimat raz po raz, nasze świąteczne materiały będą trafiać w trakcie świąt w internet. Wtedy będzie można ich słuchać np. w maju. Nikt tego nie zabrania.

A jeżeli już po świętach, brakuje wam świątecznego klimatu, to przecież jest czterogodzinna selekcja muzyczno-słowna przygotowana przez dwójkę świątecznych koneserów: Zuzannę Pawlak i Józefa Poznara.

Trzymajcie się tam jakoś!