VII sezon Survival Race – każdego dnia bliżej celu

VII sezon Survival Race – każdego dnia bliżej celu
VII sezon Survival Race, czyli miejskiego biegu z przeszkodami we Wrocławiu dobiegł końca. Przez cały weekend nie brakowało sportowych emocji, błota, radości, hektolitrów potu oraz łez szczęścia na mecie. Pierwsza fala uczestników wystartowała w sobotę o godzinie 8:45 na dystansie 12 km i 50 przeszkód. Jest to najwyższy poziom trudności określany przez organizatorów jako MACHINE.

 

Najwyższe miejsce na podium wśród kobiet w FALI LEGEND na dystansie 12 KM zajęła Klaudia Marchewka, która jako jedyna dobiegła na matę z opaską na ręce. Jej walka z przeszkodami i determinacja imponowała dosłownie wszystkim. Chapeau bas dla tej Survivalowej Wojowniczki!
W męskiej kategorii LEGEND MACHINE wygrał Wojciech Wojtyszyn – Ape Runner, a tuż za nim uplasował się Bartosz Śliwiński. Ostatnie miejsce na podium należało do Michała Borowskiego. Wielkie gratulacje dla całej trójki, a także wszystkich uczestników misji MACHINE. Pokonać 12 km i 50 przeszkód, to nie lada wyzwanie!

Źródło: https://www.facebook.com/SurvivalRace

W sobotę odbywała się również misja STARTER dla początkujących adeptów Survival Race. Mieli oni do pokonania 3 km biegu oraz 15 przeszkód.

Cała niedziela była poświęcona dla wojowników WARRIOR, którzy zmagali się z 6 km i 30 przeszkodami na swojej trasie. Jedną z przeszkód, która sprawiała najwięcej trudności była Quarter Pipe. Zawodnicy musieli dostać się na 4 metrową rampę, która wymaga odpowiedniego podbiegu i skoku. Na szczęście pomocną rękę wyciągali inni uczestnicy, którym udało się już dostać na szczyt i próbowali wciągać pozostałych zawodników.

Źródło: https://www.facebook.com/SurvivalRace

7 edycja Survival Race Wrocław przeszła już do historii. Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników, którzy wzięli udział w ten weekend. Pokazaliście swoją siłę charakteru! Pozostali, którzy nadal się zastanawiają, czy dadzą radę najbliższą okazję na sprawdzenie swoich umiejętności będą mieli już za 2 tygodnie w Poznaniu.