Wyluzowani od dawna – Kamil Matyja (Future Beats)

Wyluzowani od dawna – Kamil Matyja (Future Beats)
Kontynuujemy nasz cykl, w którym pod mikroskop bierzemy fundamenty tworzące kulturę Radia LUZ. Weteranów, przodowników pracy, którzy najdłużej wytrwali i przetrwali na lubiącej rywalizację antenie 91.6 FM. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, śpiewano kiedyś i nasz gość tygodnia doskonale ten moment wyczuł żeby zrobić efekt wow! Kamil Matyja, autor audycji Future Beats.

 

W przypadku poprzednio omawianych audycji nie sposób mówić o konkretnych datach nadawania na naszej antenie – wszak mogą grać tak długo, póki istnieje radio w FM. A kto wie ile to potrwa? Dwa lata, dwa i pół? Natomiast w przypadku Future Beats ładnie wychodzi 7 lat. Bo Kamil mówi dość.

Nie ma z tym związanych żadnych złych emocji, pewne rozdziały się po prostu domykają i pewne rzeczy trzeba sobie uporządkować. Po wystrzałowym, czterogodzinnym pożegnaniu z audycją, Kamil nie ma najmniejszego zamiaru kończyć przygody z Radiem LUZ.

Ach, jakże piękna to była i jest przygoda. Zawiązane przyjaźnie, utworzone kolektywy (spokojnie, Kamila dalej będziecie mogli słyszeć w audycji regime) i odkryte horyzonty muzyczne. Didżej, producent i protoplasta koszykówki na naszej antenie. O tym jak będzie wyglądała przyszłość opowiedziana pryzmatem przeszłości opowiedział w rozmowie z Szymonem Baczyńskim

Archiwalne odsłony audycji Future Beats można znaleźć na Mixcloudzie.