Tacy są: najlepsi wykładowcy minionego roku akademickiego

Tacy są: najlepsi wykładowcy minionego roku akademickiego
Jak się do szkoły chodziło, to przynajmniej w Dzień Nauczyciela wolne było; nawet jak w sobotę wypadało, to w tygodniu wolne było. A nam na uczelniach co pozostało? Docenianie tych, którzy naukę przekazują bez najmniejszych problemów; wspominanie i wyróżnianie tych nauczycieli akademickich, którzy czynią studia bardziej znośnymi. Najlepszego! Może nie najdłuższe to życzenia, ale przynajmniej szczere.

 

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowa chwila i okazja, w której zabiegani codziennym życiem nauczani przypominają sobie, o pochwaleniu uczonych, którym zawdzięczają w swoim życiu więcej, niż chcieliby sami przyznać. My nie. My pamiętamy przez cały rok. I tak ich wyróżniamy co roku, w ramach plebiscytu Kubek dla Wykładowcy. Końcówką maja, gdy sesja wychyla się znad horyzontu, w waszym imieniu prosimy ich o przychylne oko, oddając w wasze ręce głosowanie na te osoby akademickie, które bez cienia wątpliwości zasługują na prestiżowy w swojej symboliczności kubek.

Ale zdajemy sobie sprawę, że w październiku wiele osób zaczyna dopiero stawiać pierwsze kroki w niespokojnej dżungli akademickiego Wrocławia. Dlatego też pozwoliliśmy sobie na przypomnienie pierwszej piątki tegorocznego plebiscytu. Uważajcie na tych wykładowców! Uważajcie, w znaczeniu uważajcie na ich zajęciach, bo czegoś ciekawego w przystępny sposób się dowiecie. Ale też w znaczeniu uważajcie na taki skarb. A jeżeli po seansie chcielibyście spędzić więcej czasu z ich kojącymi głosami, to pełne rozmowy z osobami wyróżnionymi i laureatem znajdziecie tutaj.

 

 

 

 

 

 

Wiecie co. Jednak zmieniamy tę formułę, patrząc na tych superfajnych ludzi, którzy wykładają na wrocławskich uczelniach. Zasługują zdecydowanie na więcej, niż na trwającą przez miesiąc wzmiankę przed sesją.

Zasługują na co najmniej cały rok.

To w sumie da się załatwić.

Spodziewajcie się już wkrótce więcej szczegółów na temat odmienionej konwencji plebiscytu Kubek dla Wykładowcy. Najciekawszych i najbardziej pozytywnie zakręconych nauczycieli akademickich będziemy wam przedstawiać znacznie częściej…